Mājas | Dzīvesveids
Šobrīd tiešsaitē ir 21 viesi 
„Ūdens dienas” ekoveikalā Divdaba! Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Kur aiziet

Līdz 29. aprīlim ekoveikalā Divdaba notiek izglītojoši saimniecisks pasākums „Ūdens dienas”.

Visiem interesentiem būs iespēja uzzināt, kā mājās lietot ūdeni dabai un pašam draudzīgākā veidā, kā braukt ar ūdeni benzīna vietā. Varēs iepazīties ar sakārtotu ūdeni, kā arī paspēlēties, aprēķinot savu ūdenspēdu un virtuāli apstaigājot savu mājokli.

Ekspozīcijā būs iespēja izmēģināt ūdens taupīšanas, atīrīšanas, mājas uzkopšanas lietas un dzeramo ūdeni no Ecozone, Neoperl, Memorywater, kā arī no latviešu zīmola Greenwalk, produkcijas klāsta.

 

Divdaba, Strēlnieku iela 1a, Rīga.  D.d. 11.00.-19.00.

Jūsu Ekoprieks.lv!

 
EsiLabs.lv sadarbībā ar MADARA rīko Ziemassvētku labo darbu stāstu konkursu Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Projekti

Lai apzinātu labos darbus un iedvesmotu vēl labākiem darbiem Jaunajā gadā, interneta portāls „Esi labs” sadarbībā ar kosmētikas ražotāju MADARA organizē stāstu konkursu.
Stāsta formāts un garums nav ierobežots, galvenais, lai stāsts liktu aizdomāties par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem un darīt labus darbus. Varbūt stāsts ir par tevi un to, kā kādam palīdzēji, vai par kaimiņu, skolotāju vai izpalīdzīgu garāmgājēju. Varbūt tev kāds ir palīdzējis, un tu gribi pateikt paldies.
Labus darbus vajag darīt katru dienu un visu gadu, taču tieši Ziemassvētku laikā visbiežāk aizdomājamies par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem. Un varbūt tieši tagad ir labākais laiks, kad iedvesmoties jauniem labiem darbiem Jaunajā gadā, pauž konkursa rīkotāji.
Stāsti tiks gaidīti līdz šī gada 17.decembrim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Rezultāti tiks paziņoti 19.decembrī portālā www.esilabs.lv. Ar uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli. Trīs labāko darbu autori saņems Ziemassvētku dāvanu komplektus no MADARA.

Lasīt tālāk...
 
Aukstie ziemas vēji manos matos vai - kas ir nepieciešams matiem gatavojoties ziemai? Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Skaistums un higiēna

Tuvojoties ziemai, īpašas rūpes prasa arī mūsu mati. Drēgnais laiks un aukstums nelabvēlīgi ietekmē matus.

Lai mati būtu veselīgi, kupli un biezi, ar uzturu jāuzņem pietiekami daudz olbaltumvielas, ja tas netiek darīts, tad mati kļūst trausli, smalki un nespodri. Turklāt uzmanība jāpievērš ne tikai ar olbaltumvielām bagātu produktu uzņemšanai, bet arī tam, kā nodrošināt uzņemto olbaltumvielu uzsūkšanos organismā. Tādēļ uzturam ir jābūt sabalansētam un pilnvērtīgam ar pietiekamu lielu augļu un dārzeņu saturu, jo tas ļaus pilnvērtīgāk darboties gremošanas traktā esošajiem enzīmiem, kas sašķeļ uzturvielas, lai tās varētu uzsūkties organismā.

Kopš seniem laikiem zināmi vairāki tautas līdzekļi matu kopšanai un stiprināšanai. Tautas medicīna iesaka sīpolus, ķiplokus, nātres, dadžu saknes, māllēpju lapas, bērzu lapas, priežu skujas un pumpurus, krešu lapas, kalmju sakneņus, pelašķus. Dabas veltes sniedz mūsu matiem nepieciešamo aizsardzību un barības vielas. Ja mati ir bojāti un nespodri, tad īpaša uzmanība jāpievērš tam, lai šampūns būtu maigs, nebūtu pārsātināts ar ķīmiju, smaržvielām un krāsvielām.

Lasīt tālāk...
 
Jauna ekoloģiskā kafejnīca Eko PAUZE Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Kur aiziet

Sākot ar 30.augustu ir atvērta kafejnīca-veikals „Eko PAUZE”, kurā var baudīt gardas, sātīgas un patiesi „tīras” pusdienas, jo izejvielas ēdienkartes veidošanai tiks iegādātas no mūsu pašu bioloģiskajām lauksamniecībām, vai, ja tās Latvijā nebūs pieejamas, no ārzemju bioloģiskajām lauksamniecībām. Kafejnīca atradīsies ērtā vietā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Jāsaka, ka kafejnīca šeit ir bijusi jau vairāk kā 10 gadus un barojusi ar vienkāršiem, mājīgiem ēdieniem gan Latvijas Universitātes ekonomikas fakultātes studentus un profesorus, gan tuvākās apkaimes ofisu darbiniekus.

Aicinām Jūs visus ierasties uz kafejnīcas „Eko PAUZE” atvēršanu un nobaudīt gardus ēdienus jaunā kvalitātē.

Lai Jums būtu interesantāk, atsūtiet mums e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar pieteikumu: „Velos baudīt ekoloģiski tīras pusdienas!” un katrs 20-tais vēstules rakstītājs tās patiešām varēs nobaudīt BEZ MAKSAS! Visi pārējie saņems 15% atlaidi.

Lasīt tālāk...
 
LadyCup piltuve – Īpašs līdzeklis parastām dienām! Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Skaistums un higiēna

Katrai no mums neskaitāmas reizes dienā nākas dzirdēt par ĪPAŠAJĀM dienām, ĪPAŠO svaiguma sajūtu, un to, cik mēs pašas ar savām ĪPAŠAJĀM mēneša dienām esam īpašas. Bet vienīgais, ko mēs patiesībā vēlētos, ir līdzeklis, kas padarītu šīs dienas parastas. Jā, pilnīgi parastas – bez īpašas atvaļinājuma plānošanas un sporta nodarbju atlikšanas, īpaša ekipējuma tualetes apmeklējumiem un sevišķi nemanāmas krēsla skenēšanas pieceļoties, īpašas jakas ap vidukli, kas aptīta ap īpaši tumšām biksēm, sevišķas vēlmes pēc miskastes drauga tualetē, īpaši gara veikalu darba laika un priekšnieka nesatikšanas, stāvot pie kases ar pakešu grozu.

Lasīt tālāk...
 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

Lapa 1 no 3