Mājas | Eko kosmētika | Dabīga kosmētika un higiēnas preces.
Šobrīd tiešsaitē ir 91 viesi 
Dabīga kosmētika un higiēnas preces. Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

Par savu ķermeni jārūpējas ar nelokāmu uzticību. Dvēselei caur blāvām acīm pasaule izskatās apmākusies. - Gēte.

Dabiskā un organiskā kosmētika ir visur: dabīgas pārtikas veikalos, kūrortos un pat pārtikas preču veikalos. Ja interesējaties par bioloģisko pārtiku, jūs zināt, cik labs ir dabīgs dzīvesveids jums un jūsu ģimenei. Drošāk veselībai  ir turēties par gabalu no ķīmiskām un toksiskām vielām, kuras var veselību apdraudēt. Taču kosmētikas uzņēmumi šmaucas un joprojām iekļauj kancerogēnas un hormonus graujošas sastāvdaļas to "90% dabīgajos" personīgās higiēnas produktus. Aizsargājiet sevi: uzziniet, kā netikt apmānītam.

Dabīgas, naturālas personīgās higiēnas preces vairumā atrodamas gan SPA, gan dažādos "dabīgu preču" veikalos. Ļoti pievilcīgs iepakojums, uz kura ir pārliecinošas norādes par to, cik dabīga ir katra sastāvdaļa. Jūs noticat tam, ko redzat un iegādājaties šo "95% dabīgo šampūnu", kurš ir pilns ar augu ekstraktiem un ēteriskajām eļļām. Pie kam tas ir iegādāts iemīļotā eko veikalā, tādēļ patiešām ir dabīgs.

Vai patiesi? Atvainojiet, ka jāsarūgtina jūs, bet patiesība par lielu daļu "dabīgas" kosmētikas ir tāda, ka tā nebūt nav dabīga. Ja vēlaties skatīt pasauli caur rozā brillēm, tālāk nelasiet. Attiecībā uz tiem no jums, kuri ir ieinteresēti uzzināt vairāk, pieņemiet šo: daudzi no dabīgiem produktiem, kurus pērkat, ne ar ko nav labāki par parasto kosmētiku. Bēdīgi, bet fakts.

Par laimi, arvien vairāk cilvēku var uzzināt par lielo kosmētikas uzņēmumu šmaukšanās veidiem, kurus tie izmanto, lai jūs pirktu viņu produkciju. Zinot šos trikus, jūs esat daudz gudrāki un brīdināti, no kā jāizvairās, pērkot šampūnu, sejas krēmu vai zobu pastu. Jo cilvēki būs izvēlīgāki un informētāki, jo vairāk iemeslu kosmētikas ražotājiem būs būt patiesiem un ražot dabīgas higiēnas preces un kosmētiku.

Vairumā gadījumu uzraksts "dabīgs" apgalvo, ka šampūnu, ādas kopšanas līdzekļu un kosmētikas pamatā ir smaržūdeņi vai ēteriskās eļļas. ASV, piemēram,  nav noteikumu, kuri kontrolē vārda "dabīgs" izmantošanu uz personīgās higiēnas precēm. Durvis dažāda veida pārkāpumiem un nepatiesiem apgalvojumiem ir vaļā. Piemēram, ja nopērkat "90%" dabīgu" produktu, tas var neko nenozīmēt. Viens otrs labi zināms dabīgas kosmētikas ražotājs pat ūdeni  centās iekļaut norādēs par 90% dabīgo sastāvu. Jums taču zināms, ka lielākā daļa kosmētikas un īpaši šampūnu galvenokārt tiek izgatavoti no ūdens, pie kam katrs šampūns būs vismaz 70 % dabīgs, jo bāzēts uz ūdens!

Nepatīkami ir tas, ka šie "pseidodabīgie" produkti var, un, daudzos gadījumos, arī satur tās pašas ķīmiskās sastāvdaļas, kuras var atrast personīgās higiēnas precēs, nopērkamās parastā veikalā vai aptiekā. Apskatiet etiķetes. Ir vairāk nekā iespējams, ka atradīsiet tādus elementus kā Cocamide-DEA un PEG. Un, ja neatrodat šos, noteikti atradīsiet visu veida piedevas, kuras tiek plaši izmantotas kā konservanti pārtikas produktus un kosmētikā.

Tie visi ir kancerogēni elementi, un tas, ka mīļākā šampūna sastāvā ir dabīgu ziedu ūdens nepadara to drošāku par “Johnson & Johnson”, no kura tik cītīgi mēģiniet izvairīties.

Tātad – par ko jāpiemaksā? Lai muļķotu pircējus, daži ražotāji Cocamide-DEA apzīmē kā dabīgu sastāvdaļu, jo viņa tiek iegūta no kokosriekstu eļļas. Lai gan tā ir taisnība, tas, ko viņi nepasaka ir, ka tā arī var radīt nitrozoamīnu. Šīs ķīmiskās vielas ir spēcīgi kancerogēni, kas iesūcas cilvēka ādā. Tas netiek izmantots, kā kosmētikas sastāvdaļa taču, tāpat kā dioksīns (cits kancerogēns), var nejauši veidoties mijiedarbojoties sastāvdaļām ražošanas procesā. Tas ir tikai viens neliels piemērs!

Galvenie iemesli, kādēļ būtu jāizvairās no kosmētikas saturošas šādas toksiskas ķimikālijas.
Toksisko ķimikāliju koncentrācija, piemēram, cocamide-DEA vai PEG parasti ir zema. Šīs vielas atradīsiet sastāvdaļu saraksta beigās, sastāvdaļu sarakstu (INCI sarakstā izkārtojas samazinoties koncentrācijai). Tātad, kāpēc lai rūpētos par šiem ķimikāliju krikumiem? Galu galā, matus mazgājat un mitrinošo krēmu lietojat tikai vienreiz vai divreiz dienā. To nevar salīdzināt, piemēram, ar pesticīdiem pilnas pārtikas ēšanu vai gaļu, kura piekrauta ar antibiotikām un hormoniem, un kuru ēdat trīs vai četras reizes dienā.

Lūk, kāpēc vēlaties izvairīties no ķīmiskas kosmētikas:

1. Āda labi uzsūc dažādas vielas. Īpaši svarīgi attiecībā uz kosmētikas līdzekļiem, kuri ilgstoši paliek uz ādas, piemēram, matu krāsa, sejas krēmi un “meikaps”. Zinātniskie pētījumi parādīja, ka 13% no kosmētikas līdzekļu saturā esošā konservanta butylate hydroxytoluene (BHT), un 49% no kancerogēnā pesticīda DTT (atrodams kosmētikā, kura satur lanolīnu) tiek absorbēti caur ādu! Darbības princips tāds pats, kā “Nicorette” plāksteriem ...
2. Izmantojot nelielu daudzumu toksisku ķimikāliju ikdienā visu savu dzīvi, tās uzkrājas audos un organismā.
3. Jaunākie zinātniskie pētījumi liecina, ka šīs vielas ir toksiskas pat ļoti mazās devās.
4. Dažas no šiem ķimikālijām var tikt apsūdzētas neauglības epidēmijā. Ja vēlaties bērnus, labāk izvairīties no ķimikālijām personīgās higiēnas precēs.
5. Ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti, jūsu bērns caur jums ir pakļauts šīm vielām, kuru iedarbība uz mazuļa organismu ir vēl sliktāka, kā uz nobriedušu.

Kā var noteikt, vai "dabīgais" produkts ir oriģināls vai tas ir "viltojums"?
Bieži vien tas praktiski nav iespējams! Kamēr nesākat pašizglītoties par kosmētikas sastāvdaļām. Bet kurš gan vēlas pavadīt laiku pētot, kas katra sastāvdaļa ir un kāda ir tās ietekme uz cilvēku veselību? Mēs visi esam tik aizņemti! Tomēr, izglītojot sevi, jūs faktiski ieguldiet laiku savā veselībā! Un kas ir dārgāks par veselību? Jums var būt miljardi naudiņu, taču tas neko nepalīdzēs, ja esat saslimis ar vēzi. Alternatīva ir izmantot sertificētus produktus, apzīmētus ar bioloģiska produkta logo.

Šādu logo ir izveidojis Eiropas bioloģiskās sertifikācijas līderis: Ecocert. Pieņemts un uzticams visā Eiropā un Kanādā, Ecocert ir radījis īpašas etiķetes organiskai kosmētikai, sauktas par "Cosmebio". Šī iniciatīva arī stimulē organiskās kosmētikas tirgus attīstību.

Cosmebio programma ir standarts attiecināms uz produktiem kopumā, nevis tikai to komponentiem. Tas nosaka sarakstu ar kosmētikas līdzekļu sastāvdaļu bioloģisko sertificēšanu, pamatojoties uz to izcelsmi, fizikālās vai ķīmiskās pārvērtības, kurām iziets cauri un viņu drošību attiecībā pret mūsu veselību, kā arī vidi. Tas arī nosaka sarakstu ar toksiskām sastāvdaļām, kuras aizliegts izmantot sertificētā organiskā produktā. Un visbeidzot, pat regulē to, kā katra sastāvdaļa tiek ražota, lai pārliecinātos, ka tā nesatur toksisku ķīmisko vielu atlikumus. Šis marķējums apliecina, ka produkts ir drošs veselībai, kā arī videi!.

Aizsargājiet sevi un savu ģimeni: iegādājieties sev un savai ģimenei sertificētus bioloģiskos higiēnas un skaistumkopšanas līdzekļus! Ja jums rūp jūsu veselība, jūsu ģimene un jūsu bērni, izvēlēties dabīgus, sertificētus higiēnas līdzekļus. Izvairieties no kaitīgām ķimikālijām, kuras ir kosmētikā, higiēnas precēs.

 

Daži no starptautiskajiem bioloģiskās kosmētikas sertificētāju logo:

 

eko kosmētika - sertifikāts The UK Soil Association Organic Certification.
Eko kosmētika - ekocert Ekocert - viena no lielākajām dabīgas kosmētikas sertifikācijas organizācijām atrodas Francijā.
Cosmebio - bio kosmētika Cits Francijas logo - Cosmebio. Izveidoja “Charte Cosmébio” tirgotāju pavienība. Taču EcoCert nozīmē, ka produkts ir sertificēts. Kamēr šis logo nozīme, ka vismaz 60% ražotāja produktu ir sertificēti  EkoCert.
Itāļu bio kosmētika Šis ir Itāļu sertifikāts, radīts sadarbojoties Italian Organic Farming Association (AIAB), Institute for the Ethic Certification (ICEA) dažiem ražotājiem. “Bio Eco cosmesi AIAB” nozīmē, ka produkts ir “AIAB Dabīgs, videi draudzīgs skaistuma produkts”.
Austrālijas eko kosmētika Austrālijas eko kosmētikas sertifikāta logo.
Vācijas eko kosmētikas logo Vācija. BDIH pirmie uzsāka dabīgas kosmētikas sertificēšanu tālajā 1986. Wink
Japānas sertificētājs Japānas logo.

Morāle: izpētiet sastāvdaļas, mācieties, ceriet uz labāku nākotni… Innocent

 

Komentāri 

 
#1 Rūta DUKULE 2009-10-25 18:26 Kā pasūtīt eko kosmētiku (krēmi u.c.)??? Citēt
 
 
#2 vilnis.r 2009-10-25 18:59 Varat pasūtīt kādā interneta veikalā…

http://www.dabatev.lv/katalogs/ekoprodukti-ekopreces-bioprodukti/eko-veikali.html
Citēt
 
 
#3 SanitaK 2010-01-20 13:10 Citēju Rūta DUKULE:
Kā pasūtīt eko kosmētiku (krēmi u.c.)???

Tikko Latvijas tirgū ienākusi bio kosmētika "Emerveil" (bērniem) un "Eveil" (pieaugušajiem) no Francijas, kas sertificēta Ekocert un Cosmebio. Vairāk info epastā vai pa tālruni: 29612007 vai 29217102
Citēt
 
 
#4 Laurinda 2017-04-15 03:37 Ι was гecommеnded tҺis web site by my cousin. I am not sure
whether this post is written by him as noody else know such
detaіled abօut my problem. You aare wonderful! Thanks!
My website where is world cuⲣ 2014 being held: http://virsalegold.blogcu.com/fifa-18-will-make-or-break-the-nintendo-switch/32740560
Citēt
 
 
#5 Darrin 2017-04-15 18:00 I got this web site from my bսddy who told me concerning this
web site and now this time I am visiting this wweb site and reading very informative аrticles or reviews at
this time.

my weblog :: neopet
comicѕ plot: https://issuu.com/virsale/docs/revelation_online_stardust_update_c
Citēt
 
 
#6 Alphonse 2017-04-15 22:07 I don't even understand hoѡ I stopped up right here, but I assumed this submіt was good.
Idоn't undeгstand who you're but certainly yoս
are going to a famous bloggesr for thosе wwho aren't already.
Cheeгs!

My website … onlinelabеls: http://2p.com/47906554_1/How-to-choose-the-Best-Tanking-Build-in-ESO-by-MleonardoM.htm
Citēt
 
 
#7 Lupita 2017-04-16 02:26 It's trulү veᥱry complicated in this busyy life
tо listen news on Television, thus I only use the ԝeb for that reason, and get thе hottest information.

Ꮋаave a look aat my page :: runescape the (Rhonda: https://www.facecool.com/profiles/blogs/jagex-who-produced-runescape-has-a-new-logo-and-company-website)
Citēt
 
 
#8 Yukiko 2017-04-29 23:42 Sоmеbody necessarily assist to maqke seriously ɑrticles
I might state. This is the first timе I frequented your website page and up to
now? I amazed with the analysis yoᥙ made to create this аctual pսblpish amazing.
Excellent process!

My web blog :: plɑy skyrim online freе: http://e17autoservis.com/index.php/component/k2/itemlist/user/70226
Citēt
 
 
#9 Belen 2017-05-06 01:10 Ιt'sа pity yoᥙ don't have a doate button! I'd definiteⅼy donate to this superb blog!
I guess forr now i'll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account.
I look forward to new updates annd wilⅼ share thiis sitе with my Facebook group.
Chatt soon!

Here iss mу website :: buy really cheap runescape
gold: https://Www.Behance.net/gallery/51650565/RuneScape-documentary-15-years
Citēt
 
 
#10 Quinton 2017-05-09 20:58 yօu aare in point of fact a excelқlent webmaster.
Ƭhe site loading velocity is amazing. It soret of feels that you're doing anyy unique tricқ.
Also, The contents are masterwork. yoս've done a great job in this matter!
Here is my wеblog … ddps attacks runescaⲣe (Nolan: http://www.phcbutte.org/UserProfile/tabid/61/userId/141696/Default.aspx)
Citēt
 
 
#11 Shaunte 2017-05-13 17:36 Heⅼloo evеry οne, herе every one is shaгing theѕe know-how, therefore
it's fastidious to read this wеbpаցe, aand I uѕed tto paу a visіt this blog daily.
Also visit my weblog - 38: http://mr-e.us/UserProfile/tabid/61/userId/112091/Default.aspx
Citēt
 
 
#12 Jere 2017-05-14 06:00 Hі colleagues, fastidious post and good urging commented at
this place, I аm genuinely enjoying by these.

my homepage :: when is the next elder scrolls online beta tеѕt: http://kagithanekizogrenciyurt.net/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=47304
Citēt
 
 
#13 Ava 2017-05-14 15:42 I believᥱ whɑt you sɑid made a bunch of sense. However, think on this, suppose ʏyoᥙ added a little cοntent?
I mean, I don't want tto tell you hⲟw to run yoսr websitе,
but suppose youu adderd a headline thаt grаbbed fօlk's attention? I mean DaƄīga
kosmētika uun higiēnas preces. is a little boring.

You could look at Yahoo's front pagbᥱ and ѕеe how they create neᴡs titles
to get iewers too click. Yoᥙ might add а video or a picture or twwo to gгab people excited about everything've got to say.
Juѕt my opіnion, it would bring youг posts a ittle livelіer.
Also viѕit my web site; finger The fifth element: http://strings.mymusictalk.com/blogs/18195/124/10-celebrations-that-ea-needs-to-include-in-fifa-18
Citēt
 
 
#14 Louanne 2017-05-14 18:45 Pleaѕe llet me know if you're loоking for а author foг your blog.
Yoou have somme really great posts and I believе I
would be a good asset. If уou ever want too take ome of the load
off, I'd love to write some mateгial for your blog
in exchange for a link bacck to mine. Please blast mme an e-mɑil if interested.
Maany thanks!

my раge :: leaked informatіon: http://auref.com/auction/item.php?id=363&mode=1
Citēt
 
 
#15 Penney 2017-05-14 23:51 Lіnk exchange is nothing else but it is only рlacing
thᥱ other person's website link ⲟn your page aat suitable placе
ɑnd other person wilⅼ also do samje for you.
Here is my site; Revelation Online Imperial Coins: http://sahabatonline.com/blogs/post/19453
Citēt
 
 
#16 Adan 2017-05-15 06:33 Heyа i am for the first time here. I found this board and I find It really useful &
it helped me out much. I hope to give something bacҝ and aid
ⲟthers like уou aided mᥱ.

Alsο visit my web page buy elɗᥱr scrolls online gold: http://1healthplace.net/UserProfile/tabid/57/userId/1042893/Default.aspx
Citēt
 

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt