Mājas | Ekoprodukti
Šobrīd tiešsaitē ir 29 viesi 
Ievads ķīmijā, vai mazais špikeris kosmētikas veikalā Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Eko kosmētika

Skola sen jau aiz muguras un ķīmijas stundas arī "veiksmīgi" aizmirstas. Tomēr ieejot kosmētikas veikalā un pacilājot skaistās krēmu burciņas, mēģinot izlasīt un saprast, kas labs vai slikts ir šīs burciņas "vēderā", saprotam, ka laikam tomēr ķīmijas stundas skolas programmā nav iekļautas tikai mūsu spīdzināšanai. Toties tagad mēs varam legāli špikot, nebaidoties, ka kāds ar lineālu uzšaus pa pirkstiem. Pētot kosmētikas sastāvdaļu sarakstu, apkopojām visbiežāk sastopamās sastāvdaļas, no kurām ir ieteicams izvairīties:

Lasīt tālāk...
 
Unikāls ekoveikals Rīgā Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Ražotāji un izplatītāji

Zaļa dzīvesveida veikals ECOBOUTIQUE, Elizabetes ielā 25, Rīgā.

Rīgā atvērts unikāls ekoveikals – viss veikala iekārtojums tikai un vienīgi ar kartona mēbelēm!

Atvēršanas svētki 12.maijā visas dienas garumā! Visiem pirkumiem 10% atlaide!!!

Veikalā var iegādāties kvalitatīvus videi un veselībai draudzīgus produktus – kosmētiku ādas un matu kopšanai, dekoratīvo kosmētiku, ēteriskās eļļas, higiēnas preces sievietēm un mazuļiem, ekoloģiskus sadzīves tīrīšanas līdzekļus, ārstnieciskas un ajūrvēdas tējas, rotas un dāvanas!

Īpašs paldies par sadarbību Ecoboutique mēbeļu dizaina autoriem – Foldlife!

  • Tālrunis veikalā 67322400;
  • e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
  • Veikala darba laiks darba dienās 10.00 - 19.00, sestdienās 11.00 - 16.00.
 
Jauns ES dabīgās produkcijas logo Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Marķējumi

ES dabīgas produkcijas logoEiropas komisija oficiāli paziņojusi ES dabīgas produkcijas logo, kurš no 1 jūlija būs obligāts visiem dabīgiem produktiem, ražotiem ES dalībvalstīs un atbilstošiem nepieciešamajiem standartiem.

ES organiskās lauksaimniecības noteikumi tiks laboti saistībā ar jauno logo. Līdzās ES logo būs atļauts izmantot arī citus privātos, reģionālos un nacionālos logo. ES nebūs obligāts importētajiem produktiem.

 
ES logotipa sacensības: nobalso tiešaistē! Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Marķējumi

ES bio logoBalso un izvēlies sev tīkamāko logo, kurš būs redzams uz visiem sertificētiem dabīgiem produktiem Eiropas Savienībā. Balsot var līdz 31 Janvārim, izvēloties vienu no trim logo.

Vairāk kā 3400 studentu no 27 ES dalībvalstīm ņēma dalību ES dabīgu produktu logo radīšanā. Žūrija pirmajā vērtēšanas kārtā izvēlējās 100 labākos, tagad palikuši trīs , viens no kuriem jāizvēlas mums. Viens no šiem trim finālistiem reprezentēs ES sertificētu bioprodukciju! :)

Lai nobalsotu, apmeklējiet šo vietni.

 
Eko veikals Jūrmalā Drukāt E-pasts:
Ekoprodukti - Ražotāji un izplatītāji

Jūrmalā, Viestura ielā 22 (Rimi) atvēries eko un bio preču veikals. Jauki, daudziem no mums vairs nebūs jākratās uz Rīgu vai Tukumu, lai nopirktu zobu pastu vai veļaspulveri!

Veikalā nopērkami gan mazgāšanas līdzekļi, gan higiēnas preces pieaugušajiem un bērniem. Super, lai veicas! ;)

 
<< Sākums < Iepriekšējā 1 2 3 Nākamā > Beigas >>

Lapa 1 no 3