Mājas | BIO produkti HiPP

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 55 viesi 

BIO produkti HiPP

Ievietojis - Olga
Ražo
Apraksts:

Kompānijas filozofija:

«Visaugstākās kvalitātes bērnu pārtikas ražošana saskaņā ar dabu».

 BIO-augļi

Ir selekcionētas augļu koku šķirnes, kas ir dabīgi izturīgākas pret augu slimībām. Lielākā daļa ābolu tiek audzēti Itālijā līdzenumā starp Veronu un Ferraru. Tiek izvēlētas ābolu šķirnes ar īpaši zemu skābju saturu.
Lai izvairītos no bieži sastopamajām augļu koku sēnīšu slimībām, selekcionētas šķirnes ar augstāku lapotnes novietojumu. Tādējādi lapas atrodas salīdzinoši sausāka gaisa apstākļos nekā tad, ja lapotne atrodas tuvu augsnei.
Augļu dārzos ir vietas putnu ligzdošanai. Augļus, kuri netiek audzēti Eiropā, iepērk dažādās vietās, kur arī netiek pielietotas ķīmiskās vielas to audzēšanā. Piemēram, banāni ir auguši savvaļā nevis plantācijās. Tos ieved no Kostarikas, kur augšanas platības ir pakļautas regulārām kontrolēm tikpat stingri kā jebkura BIO saimniecība.

Kontrole 260 reizes

BIO - saimniecību kontroli nodrošina neatkarīgas, vairāku pakāpju kontroles, institūcijas. Tiek kontrolēts augsnes sastāvs, dažādu ķīmisku vielu atrašanās uz augiem, dzīvnieku kopšanas noteikumu ievērošana noteiktos etapos. Tāpat tiek kontrolēts arī turpmākais ražošanas process. Katras HiPP burciņas saturs, sākot ar augsnes kontroli līdz tā nonākšanai iepakojumā, iziet vidēji 260 laboratorijas kontroles. Pirms nonākšanas pārdošanā katrs produkts tiek rūpīgi pārbaudīts.

 HiPP laboratorija ir viena no modernākajām Eiropā dažādu ķīmisku satāvdaļu noteikšanas iespēju ziņā. Šeit iespējams noteikt vairākus simtus dažādas substances. Laboratorija akreditēta atbilstoši ISO EN 45001. 

Katra produkta izejvielu iegūšanas vieta ir precīzi zināma. Šo informāciju iespējams iegūt no produkta etiķetes. Tas ļauj analizēt iespējamo noviržu cēloņus un tos novērst. Zīdaiņu produktiem ir noteikts dažādu vielu klātbūtnes maksimāli pieļaujamais līmenis. Taču HiPP firmas izvirzītās prasības ir vēl striktākas. Tas ir HiPP firmas lepnums un pārliecība.

 


www.hipp.lv
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
0 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2009-11-26 17:03:43    Apskates: 460
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs