Mājas | Kiwi Cosmetics - Latvijā ražota dabas māksla!

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 28 viesi 

Kiwi Cosmetics - Latvijā ražota dabas māksla!

Ievietojis - Elīna
Ražo
Apraksts:

Kiwi kosmētikas produktu formulas izstrādātas īpaši, izmantojot organiskas, biodinamiskas, sertificētas sastāvdaļasaugu eļļas un ekstraktus no visas pasaules. Šīs organiskās sastāvdaļas apvienotas un kombinētas tā, lai sniegtu jūsu sejai un ķermenim vislabāko. Mēs ticam, ka viss, kam pieskaraties jūs un kas pieskaras jums, ir īpašs.


Kiwi kosmētikai nav pievienotas bīstamas vielas, nesatur sintētiskas, toksiskas, mākslīgas sastāvdaļas vai krāsvielas un minerāleļļu, netiek testēta uz dzīvniekiem un ir piemērota vegāniem, nekaitē dabai. Šī kosmētika ir pilnībā dabīga un ekoloģiska, jo tikai dabīgums ir drošības garants.


Mūsu, Kiwi Natural Cosmetics radītāju ģimene, kosmētikas nozarē darbojas jau trešajā paaudzē. Kiwi esam apvienojuši pieredzi, zināšanas un jaunākos zinātnes sasniegumus, lai radītu iedarbīgu un dabisku kosmētiku.


Visos mūsu dabīgās kosmētikas produktos galvenais komponents ir kivi sēklu eļļa, kas jaunākos pētījumos ir atzīta par vienu vērtīgākajām kosmētikas sastāvdaļām. Kivi sēklu eļļa apvienojumā ar ekstraktiem un augu eļļām sniedz Jūsu ādai pretnovecošanās efektu, mitrina, mīkstina, aizsargā, baro, nomierina, tonizē, atjauno Jūsu ādu, samazina grumbiņas un veicina šūnu atjaunošanos.


Vispārzināma patiesībalai mīlētu mūs, mums jāmīl sevi. Un, vai mīlēt sevi nav vieglāk, ja jūties skaista, saprasta, lolota? Esam nākuši pie jums, lai lolotu Jūs un davātu Jums labāko! 


Cena: no 12.50
SIA Kiwi Cosmetics
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Saite uz mājaslapu
10 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2012-03-20 21:46:34    Apskates: 896
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs