Mājas | Vintāžas sojas sveces no Latvijas ražotāja

Vārds:

E-pasts:

Apnicis maksāt naudu par to, kas pieejams par brīvu? Sāc izmantot Atvērto kodu!

Reklāmkarogs
Šobrīd tiešsaitē ir 27 viesi 

Vintāžas sojas sveces no Latvijas ražotāja

Ievietojis - Aleksandrs
Pārdod
Apraksts: «VINTAGE CANDELLA», kas specializējas ekskluzīvu dizaina sveču ražošanā, izgatavotu no 100% dabiska sojas vaska, vintāžas stilā.
Vintāžas bums aptvēra ne tikai Ameriku, Krieviju, bet arī Eiropu. Vintāža — tās ir atmiņas par jaunību, par cilvēka dzīves labākajiem gadiem. Atsakoties no plaša patēriņa prēcēm, jūs pavisam savādāk skatīsieties uz pasauli. Tikai tā jūs varēsiet uzsvērt savu individualitāti. Nav noslēpums, ka slaveni dizaineri arvien biežāk un biežāk sāka vērst savus skatus uz aizgājušo laikmetu. 

Vintāžas stila mantas kļūst arvien vērtīgākas. Mūsdienās šis stils ir ļoti populārs. Un vintāžas stila interjera neatņemama daļa, protams, ir sveces.

Mūsu uzņēmuma "VINTAGE CANDELLA" sveces ir ekskluzīvs produkts, kas ir izstrādāts tādā stilā, kas ļauj izjust burvīgu pagātni ar brīnumainu likteni. Stilīgas un neatkārtojamas vintāžas sveces atveido visu pagātnes pazīstamu zīmolu siltumu. Katra svece atspoguļo pagājuša laikmeta noskaņojumu, stilu vai zīmolu, ar savu stāstu un likteni. Iespējams, tās ir jūsu vecmāmiņu vai nepazīstamu „bohēmas” dāmu atmiņas un sapņi. Vintāžas sveces — tā ir pagātnes saliņa mūsu laika okeānā. Nokļūstot šajā saliņā, jūs aizmirstat par steigu un, it kā izkrītat no ātras laika plūsmas.

«Vintage Candella» produkciju izvēlas intelektuāļi un ekskluzīva cienītāji, kā arī tie, kuri atsakas no parastām konvejera svecēm, kuras izgatavo mašīnas un kuras mēs esam pieraduši redzēt katrā veikalā. Mūsu sveces tiek izgatavotas ar maigām un rūpīgām rokām, uz oriģinālu recepšu pamata. Ļoti rūpīga viskvalitatīvāko izejvielu izvēle ir kvalitātes garantija. Ražošanā mēs izmantojam sojas ekoloģisko vasku, kuram ir garantija, ka tas nesatur naftas pārstrādes produktus. Sojas ekoloģiskajam vaskam uz 100% ir augu sastāvs un tas ātri iegūst popularitāti sveču cienītāju vidū. Sveces atrodas dzelzs konteinerī, kas ir liels pluss drošībai, atšķirībā no citām svecēm, kurām ir vajadzīgs svečturis, kurš pastāvīgi jātira pēc sveces nodegšanas. Un pats galvenais — pēc sveces izmantošanas Jums par piemiņu paliek metalisks konteineris ar unikālu vintāžas etiķeti, kam ir savs neapšaubāms vēsturisks liktenis un kuru var izmantot kā rotājumu Jūsu interjeram vai izmantot citām personiskām vajadzībām. Deglis ir izgatavots no 100% kokvilnas, nesatur svinu un citus metālus.
Sveces no sojas vaska ir bioloģiski un ekoloģiski tīras, drošas gan bērniem, gan grūtniecēm. No sojas vaska var izgatavot dabiskas masāžas sveces, kas ir veselīgas ādai, un vienlaikus arī absolūti nekaitīgas. Tas arī ir atradums tiem, kas rūpējas par izmantotas produkcijas ekoloģiskumu un par ekoloģiju kopumā!

Mēs uzskatam, ka Latvijai jāražo moderna un ekskluzīva produkcija un jākļūst labāk atpazīstamai ārzemju tirgū. Tieši tāpēc mēs kā savas valsts patrioti atvēram ražošanu tieši Latvijā.

Oficiālajā «Vintage Candella” Internet-veikalā Jūs varēsiet izvēlēties unikālu dāvanu tuvam cilvēkam, bizness-partnerim vai iepriecināt sevi ar ekskluzīvu interneta rotājumu, vintāžas stila aromatizēto sveci. Tāds pirkums ne tikai radīs daudz pozitīvu emociju, bet arī liecinās par Jūsu nevainojamu gaumi un smalko skaituma izjūtu. Internet-katalogā Jūs varat iepazīties ar pilnu sortimentu un izvēlēties to produktu, kas Jūs ieinteresēja.

Vintāžas Svece ir ekskluzīva un neparasta dāvana Jūsu draugiem un radiniekiem.

Uzņēmums „Vintage Candella“ aicina abpusēji izdevīgai sadarbībai internet-veikalus, mazumtirdzniecības veikalus, restorānus, kosmētikas uzņēmumus un visus, kurus interesē mūsu produkcija.

vintagecandella.com/lv/

Vintage Candella
Kontaktpersona: Aleksandrs
Tālrunis: +37129800501
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Piegāde: Piegāde un uz vietas
Valsts: Latvia
Pilsēta: Riga
Iela: Brivibas gatve
Saite uz mājaslapu
2014-11-01
0 Paziņot Paziņot
Pievienošanas datums: 2012-11-01 18:01:03    Apskates: 1492
RSS Feeds
Reklāmkarogs
skynet.lv
Profesionāls hostings

Mūsu draugi

ekopreces.lv
Eko preces Internetā

Vēlies palīdzēt popularizēt dabīgu dzīvesveidu? Izvieto dabaTev.lv karodziņu savā lapā! :)

Reklāmkarogs