Mājas | Atkritumu šķirošana un uztilizācija
Šobrīd tiešsaitē ir 29 viesi 
LATVIJAS ZAĻAIS PUNKTS AICINA Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

PIEDALĪTIES ekspedīcijā ar orientēšanās elementiem


Zaļais punkts Melluži 6.jūnijā, Jūrmalā, Mellužu estrādes sezonas atklāšanas laikā Latvijas Zaļais punkts rīko EKSPEDĪCIJU, kurā aicina piedalīties ģimenes, draugus un domubiedrus.

Zaļā punkta EKSPEDĪCIJA ir videi draudzīga orientēšanās stafete ar fotografēšanās, sacensību, piedzīvojumu un šķirošanas elementiem. Ekspedīcija tiek rīkota, rūpējoties par apkārtējās vides tīrību, zaļo dzīves veidu un atkritumu šķirošanu.

Šī EKSPEDĪCIJA ir aizsākums Latvijas Zaļā punkta organizētajam ŠĶIROŠANAS MARATONAM, kas Jūrmalā notiks visu vasaru.

Lasīt tālāk...
 
Atklās jaunu atkritumu šķirošanas laukumu Rīgā Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

Piektdien, 30 oktobrī, pulksten 10.00 Latvijas Zaļais punkts un SIA „EKO Rīga” atklās Rīgā pirmo atkritumu šķirošanas laukumu, kurš darbosies septiņas dienas nedēļā un bez maksas no iedzīvotājiem pieņems PET pudeles, plastmasu, papīru, stiklu, elektropreces, baterijas, akumulatorus un dienasgaismas spuldzes. Laukums atrodas Ganību dambī 27 (iebraukšana no Uriekstes ielas).

Līdz ar laukuma atklāšanu tiks izsludināta arī četrus mēnešus ilga informatīva kampaņa „Šķiro pa tīro Rīgā!”

Lasīt tālāk...
 
Latvijas zaļais punkts jaunumi Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

Aicinām uz šķirošanas laukuma atklāšanu Rīgā, studentu Zaļo nakti Jelgavā, bet Jūrmalas šķirotājiem atgādinām par akciju, kura notiks līdz 2010.gada janvāra beigām

Aicinām uz šķirošanas laukuma atklāšanu Rīgā!
30. oktobrī pulksten 10 tiks atklāts jauns atkritumu šķirošanas laukums Rīgā, Ganību dambī 27 (iebraukšana no Uriekstes ielas). Laukuma atklāšana ir SIA „EKO Rīga” iniciatīva un labs uzņēmuma sociālās atbildības piemērs. Līdz ar laukuma atklāšanu Rīgā tiks izsludināta arī Latvijas Zaļā punkta izglītojošā kampaņa „Šķiro pa tīro Rīgā!”

Lasīt tālāk...
 
Latvijas Zaļais punkts - jaunumi Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

Kur šķirot atkritumus Tavā pilsētā? – atrodi kartē!

Klikšķini uz interesējošās pilsētas nosaukuma www.zalais.lv izvietotajā interaktīvajā kartē  un atrodi nolietoto elektropreču un videi kaitīgo preču (baterijas, akumulatori, autoriepas, auto eļļas un filtri) atkritumu pieņemšanas punktu adreses, kā arī informāciju par atkritumu apsaimniekotājiem, kuri nodrošina izlietotā iepakojuma (plastmasas, kartona un stikla) šķirošanas konteineru uzstādīšanu un iztukšošanu Tavā pašvaldībā.

Lasīt vairāk

Noskaidroti kampaņas "Šķiro pa tīro Siguldā!" noslēguma izlozes laimētāji

Šodien, 3. jūnijā, noskaidroti Latvijas Zaļā punkta kampaņas „Šķiro pa tīro Siguldā!” noslēguma izlozes laimētāji. Kopumā akcijā aizpildītas 123 izlozes lapiņas par nolietotajām elektroprecēm un 171 lapiņa par stikla taru. Mēneša laikā savākti 7 m³  ar saspiestām PET pudelēm.

Lasīt vairāk

 
Latvijas Zaļais Punkts - jaunumi Drukāt E-pasts:
Vide - Atkritumu šķirošana un utilizācija

Brocēnos jaunieši pulcēsies Latvijas Zaļā punkta organizētajā nometnē „Zaļā nakts”

Piektdien, 8. maijā, Brocēnu vidusskolā (Saldus rajons, Brocēni, Ezera iela 6), pulksten 16.30 tiks atklāta Latvijas Zaļā punkta organizēta izglītojoša piedzīvojumu nometne „Zaļā nakts” zinātkāriem jauniešiem vecumā no 14 līdz 19 gadiem.
Nometnē zinošu speciālistu virsvadībā skolēni tiks apmācīti piecās darbnīcās.

Saite uz avotu

Uz talku vēl var paspēt!
„Latvija Statoil” un „Latvijas Valsts meži” šā gada 9. maijā organizē ikgadējo talku, kuras laikā vairāk kā 350 cilvēku Zemgalē, Kurzemē un Vidzemē otro gadu pēc kārtas uzposīs Latvijas pērles - vērtīgus kultūrvēstures un dabas apskates objektus. Talkā nākt ir aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs. Talku sākums visās to norises vietās – plkst. 11.00.

Saite uz avotu

Nordea Rīgas maratona dalībnieku un līdzjutēju iztukšotās plastmasas pudeles tiks pārstrādātas
Pirmo reizi Nordea Rīgas maratona vēsturē 17. maijā tā dalībniekiem un līdzjutējiem būs iespēja atspirdzinājumam iztukšotās dzeramā ūdens un citu dzērienu plastmasas pudeles izmest pie maratona starta un finiša punktiem novietotajos šķirošanas konteineros, tādi parūpējoties par izdzertās pudeles nogādi uz pārstrādi.

Saite uz avotu