Mājas | Projekti
Šobrīd tiešsaitē ir 27 viesi 
EsiLabs.lv sadarbībā ar MADARA rīko Ziemassvētku labo darbu stāstu konkursu Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Projekti

Lai apzinātu labos darbus un iedvesmotu vēl labākiem darbiem Jaunajā gadā, interneta portāls „Esi labs” sadarbībā ar kosmētikas ražotāju MADARA organizē stāstu konkursu.
Stāsta formāts un garums nav ierobežots, galvenais, lai stāsts liktu aizdomāties par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem un darīt labus darbus. Varbūt stāsts ir par tevi un to, kā kādam palīdzēji, vai par kaimiņu, skolotāju vai izpalīdzīgu garāmgājēju. Varbūt tev kāds ir palīdzējis, un tu gribi pateikt paldies.
Labus darbus vajag darīt katru dienu un visu gadu, taču tieši Ziemassvētku laikā visbiežāk aizdomājamies par to, cik svarīgi ir palīdzēt citiem. Un varbūt tieši tagad ir labākais laiks, kad iedvesmoties jauniem labiem darbiem Jaunajā gadā, pauž konkursa rīkotāji.
Stāsti tiks gaidīti līdz šī gada 17.decembrim uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Rezultāti tiks paziņoti 19.decembrī portālā www.esilabs.lv. Ar uzvarētājiem organizētāji sazināsies individuāli. Trīs labāko darbu autori saņems Ziemassvētku dāvanu komplektus no MADARA.

Lasīt tālāk...