Mājas | Talkas
Šobrīd tiešsaitē ir 25 viesi 
Aicina talkot īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Drukāt E-pasts:
Vide - Talkas

Dabas aizsardzības pārvalde 30.aprīlī Lielās Talkas ietvaros aicina līdzdarboties Latvijas īpaši aizsargājamo dabas teritoriju sakopšanā.

Tiek aicināts talkot Ķemeru nacionālajā parkā, Lāčupes dendrārijā, Gaujas nacionālajā parkā - Līgatnes dabas takās, Krimuldas muižas apkārtnē, Gaujas senielejā starp Murjāņiem un Līgatni, Kvēpenes takā pie Kvēpenes dižozola, Zvārtes iezī, Slīteres nacionālajā parkā - Pēterezera dabas takā un Kolkas raga kāpās, savukārt, Latgales pusē - Stalidzānu pilskalna takā, Mākoņkalnā, Akmeņu takā un Lubānas mitrāja apkārtnē.

Atbrīvojot ievērojamus dabas objektus no apauguma, labiekārtojot tūrisma infrastruktūru, kā arī attīrot ainavisko vietu apkārtni no atkritumiem palīdzēsim saglabāt Latvijas unikālās dabas vērtības arī nākamajām paaudzēm!

 

Detalizēti apraksti par katru no talkām atrodami interneta vietnēs www.talkas.lv un www.daba.gov.lv.

 
Meža dienās rūpēsies, lai koki, putni un cilvēki dzīvotu laimīgi Drukāt E-pasts:
Vide - Talkas

Meža diena KārķosDarbs un dziesma ir tās lietas, kas cilvēkus vieno visvairāk. 30. aprīlī visi lieli un mazi strādātgribētāji ir aicināti uz Meža dienu talku -2010 Kārķu pagastā. Kārķos Meža dienu organizēšanai ir stipras un ilgstošas tradīcijas. Tās rīkotas jau pirmajā brīvvalsts laikā, taču kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas šīs būs septītās Meža dienas Kārķos un pirmo reiz kā Valkas novada Meža dienu noslēguma pasākums. Mēs aicinām stādīt, kopt un padarīt Valkas novadu par tīrāko, zaļāko un sakoptāko novadu Ziemeļvidzemē!

Lasīt tālāk...