Mājas | Kur aiziet | Jauna ekoloģiskā kafejnīca Eko PAUZE
Šobrīd tiešsaitē ir 34 viesi 
Jauna ekoloģiskā kafejnīca Eko PAUZE Drukāt E-pasts:
Dzīvesveids - Kur aiziet

Sākot ar 30.augustu ir atvērta kafejnīca-veikals „Eko PAUZE”, kurā var baudīt gardas, sātīgas un patiesi „tīras” pusdienas, jo izejvielas ēdienkartes veidošanai tiks iegādātas no mūsu pašu bioloģiskajām lauksamniecībām, vai, ja tās Latvijā nebūs pieejamas, no ārzemju bioloģiskajām lauksamniecībām. Kafejnīca atradīsies ērtā vietā, Aspazijas bulvārī 5, Rīgā.

Jāsaka, ka kafejnīca šeit ir bijusi jau vairāk kā 10 gadus un barojusi ar vienkāršiem, mājīgiem ēdieniem gan Latvijas Universitātes ekonomikas fakultātes studentus un profesorus, gan tuvākās apkaimes ofisu darbiniekus.

Aicinām Jūs visus ierasties uz kafejnīcas „Eko PAUZE” atvēršanu un nobaudīt gardus ēdienus jaunā kvalitātē.

Lai Jums būtu interesantāk, atsūtiet mums e-pastu uz  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jums ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar pieteikumu: „Velos baudīt ekoloģiski tīras pusdienas!” un katrs 20-tais vēstules rakstītājs tās patiešām varēs nobaudīt BEZ MAKSAS! Visi pārējie saņems 15% atlaidi.

 

Latvijas iedzīvotāji ir sākuši daudz vairāk domāt par ekoloģiski audzētu produktu lietošanu uzturā, taču, ar gribēšanu vien, ir pa maz. Ir grūti orientēties ekoloģisko produktu tirgū. Kur tad īsti var iegādāties visus produktus mājai – to pašu bioloģisko cukuru, kartupeļus, gaļu un pienu? Tāpēc ir nepieciešams daudz laika un pacietība, kamēr visu atrod un pārorientējas. Pa ceļam, daudzi atsakās īstenot šo cēlo mērķi pret sevi, jo tirgus tik vienkārši „uz paplātes” nepiedāvā to, ko klients vēlas, turpretī lielie ražotāji visu skaistu un pievilcīgu saliek plauktos un vēl par to reklāmās stāsta.

Tieši tāpēc radās ideja par kafejnīcas-veikala „Eko PAUZE” atvēršanu.Mūsu mērķis ir sniegt informāciju,kur un kādus eko produktus var iegādāties, kā arī vienkārši tos baudīt dažādos ēdienos, jo tie ir patiešām garšīgi. Šeit Jūs varēsiet ieturēt pusdienas vai apēst kādu no desertiem un konditorijas izstrādājumiem. Ja kāds produkts iepatiksies, to varēs nopirkt arī lietošanai mājās.

Vēl vairāk! „Eko PAUZE” organizēs dažādus tematiskos vakarus, nodarbības, kurās interešu grupas varēs uzzināt sev būtisku informāciju! Un vēl dažas priekšrocības: Kafejnīcā būs pieejams Wi-Fi, Veģetāriešiem arī patiks, ka ir ko izvēlēties.

No plkst. 16:00 – 18:00 – visiem ēdieniem 30% atlaide.

Par ekoproduktiem: Pārtikas audzēšanā nav izmantots mākslīgais mēslojums, ķīmiskas piedevas – nekādi pesticīdi, insekticīdi, herbicīdi, Gaļas lopi tiek audzēti bez rutīnas antibiotiku lietošanas un augšanas hormoniem, Vistas olas dēj laimīgas – brīvi staigājot pa sētu, nevis iesprostotas krātiņos, Ekoprodukti ir brīvi no ģenētiski modificētiem organismiem, Ekoproduktos nav mākslīgo pārtikas piedevu – nekādu nevajadzīgu E vielu, Ekokosmētika un tīrīšanas līdzekļi nesatur ādai un organismam kaitīgas vielas, par kuru ieteikmi vēl ļoti daudz kas nav zināms, Ekopārtika ir bagātāka ar uzturvielām nekā sintētiski audzēta – un arī ļoti garšīga!

Uz drīzu tikšanos Aspazijas bulvārī 5, sākot no 10:00 – 18:30. Tel. 67224351! www.ekopauze.lv