Mājas | Palīdzība
Šobrīd tiešsaitē ir 30 viesi 
Palīdzība
 • Kā pievienot sludinājumu?

Sludinājumus www.dabaTev.lv var pievienot jebkurš interesents, kurš vēlas informēt sabiedrību par ekoprodukciju, biosaimniecībām, ekotūrisma, utilizācijas un atlernatīvās enerģijas ieguves iespējām vai piedāvāt savu produkciju un pakalpojumus citiem!

Ja rodas grūtības ar sludinājuma pievienošanu mūsu portālā, Jums noderēs mūsu sludinājumu pievienošanas instrukcija.


 • Kā lietot dabaTev.lv?

 1. Visi reģistrētie lietotāji var publicēt rakstus. Šī iespēja parādās reģistrējoties "Lietotāja izvēlne" > "Publicēt rakstu".  Vieglākais ceļš, kā to izdarīt ir: uzrakstīt rakstu savā teksta redaktorā (OpenOffice.org, MS Word), pielikt attēlus (attēlu formāti - bmp,gif,jpg,png). Tad iezīmēt visu darbu, nokopēt un ievietot www.dabaTev.lv. Pirms publicēšanas rakstu pārbauda kāds no resursa moderatoriem, ja tas atbilst resursa tematikai un lietošanas noteikumiem, raksts tiek publicēts. Aar rakstu domāts kas vairāk par 3x teikumiem Wink Ja vēlaties izteikt atbalstu, ierosinājum vai vienkārši uzdot jautājumu, aprunāties - rakstiet uz info|@|dabaTev.lv. Wink
 2. Pievienot sludinājumus, ierakstus. Pēc ievietošanas ierakstu var labot , mainīt ieraksta derīguma laiku, vai, ja nepieciešams, dzēst. Var tikt pievienotas gan Jums zināmās biosaimniecības (sertificētas atbilstoši likumdošanai), zināmie bio preču ražotāji, izplatītāji un tirgotāji, tādējādi veidojot vienotu katalogu un atvieglojot viens otram dabīgu preču ražotāju un tirgotāju apzināšanu un meklēšanu. Sadaļa “Tirgus” domāta tādu sludinājumu ievietošanai, kuri saistīti ar lauku pārtikas produktiem, rokdarbiem, izstrādājumiem no dabīgiem izejmateriāliem utt, to pārdošanu vai iegādi. Ievietojiet produktu sarakstu, ja vēlaties, lai ievietotais sludinājums tiktu atrasts no meklēšanas formas. Piem.: krējums, piens, siers. Meklējot vārdu "siers" būs redzams arī Jūsu ievietotais sludinājums. Kā pievienot - lasiet ŠEIT!
 3. Ja Jums ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar dabīgu produku ražošanu vai tirdzniecību, taču nav sava resursa Internetā, mēs (pēc Jūsu iesūtītiem materialiem) ievietosim smalku aprakstu par Jūsu uzņēmumu, ar attēliem, kontaktinformāciju utml. Bez maksas! Sūtiet info uz e-pastu.
 4. Šis resurss vislabāk izmantojams ar Mozilla Firefox Interneta pārlūku, kuru var atrast ŠEIT. Vai vismaz atjaunojiet IE uz pēdējo versiju Wink Izmantojot vecu, standartus neatbalstošu pārlūku, resursā piedāvātie pakalpojumi var nestrādāt korekti.
 5. Ieteikumi, labojumi un atbalsts ir ļoti gaidīti. Ja kas sakāms - rakstiet uz e-pastu. Darīsim, ko varēsim, lai izveidotu šo resursu mums visiem ērti lietojamu, interesantu un informatīvu.

 

 • Kāpēc jāreģistrējas?

Reģistrēšanās process efektīvi atsijā to apmeklētāju daļu, kuru varbūtējs mērķis ir traucēt resursa normālu darbību, mēģinot pievienot rakstus vai sludinājumus, kuri neatbilst www.dabaTev.lv tematikai (piem: ar daudzstāvīgām atsaucēm mātes valodā, piedāvājumos iesaistīties tīkla mārketingā utt.)

Reģistrējot profilu ir vairāki ieguvumi:

 1. var pievienot, labot un dzēst sludinājumus, komentēt un vērtēt tos;
 2. pievienot, komentēt, apspriest rakstus.

 • Ja kautkas nestrādā kā iecerēts vai Jums ir doma, kā padarīt resursu pievilcīgāku...

Mēs ļoti priecāsimies dzirdēt priekšlikumus un ieteikumus! Wink Kopīgi varam izveidot ērtu un funkcionālu pulcēšanās vietu. Šis projekts ir pilnīgi neatkarīgs, tiek kurbulēts ar mūsu kopīgo entuziasmu! Smile
info|@|dabaTev.lv